Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:4
Polonia Niewiadom
SKF Rowień
7:1
Jedność Rogoźna
Polaris Żory
4:5
Start Mszana
Orzeł Palowice
3:2
Orzeł Jankowice
Ruch Stanowice
1:2
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
2:2
Forteca II Świerklany
Dąb Dębieńsko
3:2
Olza Godów
TKKF Jedność Grabownia
11:3
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:1
Inter Krostoszowice
LKS ŻAR Szeroka
3:4
Dąb Dębieńsko
Płomień Czuchów
8:0
Jedność Rogoźna
Ruch Stanowice
2:1
Polaris Żory
Olza Godów
0:4
Orzeł Palowice
Orzeł Jankowice
1:0
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
1:2
TKKF Jedność Grabownia
Start Mszana
2:0
Zryw Bzie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:4
Ruch Stanowice
SKF Rowień
2:0
Olza Godów
Jedność Rogoźna
4:3
Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice
0:2
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
2:3
Polonia Niewiadom
Polaris Żory
3:3
Płomień Czuchów
Orzeł Palowice
3:3
LKS ŻAR Szeroka
Dąb Dębieńsko
2:2
Forteca II Świerklany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:5
Dąb Dębieńsko
Płomień Czuchów
1:3
Orzeł Jankowice
Start Mszana
2:1
TKKF Jedność Grabownia
LKS ŻAR Szeroka
2:3
SKF Rowień
Polaris Żory
2:3
Zryw Bzie
Ruch Stanowice
2:2
Inter Krostoszowice
Olza Godów
4:1
Jedność Rogoźna
Forteca II Świerklany
4:5
Orzeł Palowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:9
Płomień Czuchów
SKF Rowień
5:2
Forteca II Świerklany
Jedność Rogoźna
1:2
LKS ŻAR Szeroka
Inter Krostoszowice
10:0
Polaris Żory
Orzeł Jankowice
2:1
Olza Godów
TKKF Jedność Grabownia
5:1
Ruch Stanowice
Orzeł Palowice
2:2
Polonia Niewiadom
Dąb Dębieńsko
1:1
Start Mszana
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:6
Inter Krostoszowice
Polonia Niewiadom
6:2
SKF Rowień
LKS ŻAR Szeroka
2:1
Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów
2:1
Olza Godów
Forteca II Świerklany
6:3
Jedność Rogoźna
Polaris Żory
2:2
TKKF Jedność Grabownia
Ruch Stanowice
1:11
Dąb Dębieńsko
Start Mszana
2:4
Orzeł Palowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
5:1
Start Mszana
Jedność Rogoźna
0:1
Polonia Niewiadom
Inter Krostoszowice
4:6
Płomień Czuchów
Orzeł Jankowice
2:0
Forteca II Świerklany
Dąb Dębieńsko
9:1
Polaris Żory
TKKF Jedność Grabownia
6:2
Zryw Bzie
Orzeł Palowice
4:0
Ruch Stanowice
Olza Godów
4:2
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca II Świerklany
1:0
Olza Godów
Dąb Dębieńsko
6:2
Zryw Bzie
Polonia Niewiadom
1:0
Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów
9:1
LKS ŻAR Szeroka
Polaris Żory
0:4
Orzeł Palowice
Ruch Stanowice
2:1
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
5:0
TKKF Jedność Grabownia
Start Mszana
5:0
Jedność Rogoźna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
4:2
Polaris Żory
LKS ŻAR Szeroka
3:3
Forteca II Świerklany
Jedność Rogoźna
1:4
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
7:3
Start Mszana
Dąb Dębieńsko
5:2
Inter Krostoszowice
TKKF Jedność Grabownia
3:4
Płomień Czuchów
Orzeł Palowice
3:0
Zryw Bzie
Olza Godów
2:2
Polonia Niewiadom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
0:2
SKF Rowień
Płomień Czuchów
3:0
Forteca II Świerklany
Inter Krostoszowice
2:2
Orzeł Palowice
TKKF Jedność Grabownia
3:3
Dąb Dębieńsko
Start Mszana
2:1
Olza Godów
Polonia Niewiadom
2:3
LKS ŻAR Szeroka
Polaris Żory
4:1
Jedność Rogoźna
Ruch Stanowice
2:3
Orzeł Jankowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
2:2
Inter Krostoszowice
LKS ŻAR Szeroka
2:1
Start Mszana
Polaris Żory
1:0
Orzeł Jankowice
Jedność Rogoźna
0:1
Zryw Bzie
Orzeł Palowice
2:2
TKKF Jedność Grabownia
Olza Godów
3:3
Ruch Stanowice
Forteca II Świerklany
1:4
Polonia Niewiadom
Dąb Dębieńsko
3:0
Płomień Czuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
4:2
Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice
7:0
Jedność Rogoźna
TKKF Jedność Grabownia
0:2
SKF Rowień
Start Mszana
4:0
Forteca II Świerklany
Płomień Czuchów
1:2
Polonia Niewiadom
Polaris Żory
0:1
Olza Godów
Ruch Stanowice
4:2
LKS ŻAR Szeroka
Dąb Dębieńsko
1:1
Orzeł Palowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
1:4
Dąb Dębieńsko
Polonia Niewiadom
11:1
Start Mszana
LKS ŻAR Szeroka
7:1
Polaris Żory
Jedność Rogoźna
0:6
TKKF Jedność Grabownia
Orzeł Jankowice
1:3
Inter Krostoszowice
Orzeł Palowice
7:2
Płomień Czuchów
Olza Godów
5:1
Zryw Bzie
Forteca II Świerklany
5:0
Ruch Stanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:2
LKS ŻAR Szeroka
Płomień Czuchów
6:4
Start Mszana
Polaris Żory
2:1
Forteca II Świerklany
Inter Krostoszowice
1:2
Olza Godów
Dąb Dębieńsko
5:0
Jedność Rogoźna
TKKF Jedność Grabownia
1:0
Orzeł Jankowice
Orzeł Palowice
0:2
SKF Rowień
Ruch Stanowice
1:2
Polonia Niewiadom
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
5:0
Płomień Czuchów
Polonia Niewiadom
5:0
Polaris Żory
LKS ŻAR Szeroka
7:1
Inter Krostoszowice
Jedność Rogoźna
0:3*
Orzeł Palowice
Orzeł Jankowice
1:3
Dąb Dębieńsko
Forteca II Świerklany
3:3
Zryw Bzie
Start Mszana
7:0
Ruch Stanowice
Olza Godów
2:1
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:2
Zryw Bzie
LKS ŻAR Szeroka
0:0
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Czuchów
7:1
Ruch Stanowice
Olza Godów
1:4
Dąb Dębieńsko
Orzeł Jankowice
1:1
Orzeł Palowice
Start Mszana
1:4
Polaris Żory
Forteca II Świerklany
2:3
Inter Krostoszowice
Jedność Rogoźna
0:5
SKF Rowień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:2
Start Mszana
Dąb Dębieńsko
7:2
LKS ŻAR Szeroka
SKF Rowień
1:0
Orzeł Jankowice
Polaris Żory
2:4
Ruch Stanowice
Orzeł Palowice
2:4
Olza Godów
Jedność Rogoźna
1:10
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
1:2
Polonia Niewiadom
TKKF Jedność Grabownia
5:3
Forteca II Świerklany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:3
TKKF Jedność Grabownia
LKS ŻAR Szeroka
3:1
Orzeł Palowice
Płomień Czuchów
4:0
Polaris Żory
Orzeł Jankowice
11:0
Jedność Rogoźna
Start Mszana
2:0
Inter Krostoszowice
Ruch Stanowice
2:2
Zryw Bzie
Olza Godów
3:0
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
2:3
Dąb Dębieńsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
3:0
Polaris Żory
Inter Krostoszowice
0:3*
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
0:4
Płomień Czuchów
TKKF Jedność Grabownia
4:1
Start Mszana
SKF Rowień
2:5
LKS ŻAR Szeroka
Orzeł Palowice
4:0
Forteca II Świerklany
Jedność Rogoźna
0:3
Olza Godów
Dąb Dębieńsko
0:2
Polonia Niewiadom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:0
Orzeł Palowice
LKS ŻAR Szeroka
6:0
Jedność Rogoźna
Płomień Czuchów
4:2
Zryw Bzie
Polaris Żory
1:5
Inter Krostoszowice
Ruch Stanowice
3:6
TKKF Jedność Grabownia
Olza Godów
1:1
Orzeł Jankowice
Forteca II Świerklany
0:3
SKF Rowień
Start Mszana
2:0
Dąb Dębieńsko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
1:2
Polonia Niewiadom
Orzeł Palowice
0:1
Start Mszana
Inter Krostoszowice
3:3
Zryw Bzie
Orzeł Jankowice
1:4
LKS ŻAR Szeroka
TKKF Jedność Grabownia
7:0
Polaris Żory
Jedność Rogoźna
0:5
Forteca II Świerklany
Olza Godów
0:0
Płomień Czuchów
Dąb Dębieńsko
6:2
Ruch Stanowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:3
TKKF Jedność Grabownia
Polonia Niewiadom
9:0
Jedność Rogoźna
LKS ŻAR Szeroka
6:0
Olza Godów
Płomień Czuchów
2:1
Inter Krostoszowice
Start Mszana
1:2
SKF Rowień
Ruch Stanowice
2:4
Orzeł Palowice
Polaris Żory
1:1
Dąb Dębieńsko
Forteca II Świerklany
0:2
Orzeł Jankowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
0:3*
Ruch Stanowice
LKS ŻAR Szeroka
3:1
Płomień Czuchów
Orzeł Palowice
4:4
Polaris Żory
Jedność Rogoźna
2:10
Start Mszana
Olza Godów
3:2
Forteca II Świerklany
Orzeł Jankowice
1:5
Polonia Niewiadom
Dąb Dębieńsko
1:1
Zryw Bzie
TKKF Jedność Grabownia
1:2
Inter Krostoszowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
6:1
Olza Godów
Zryw Bzie
0:4
Orzeł Palowice
Płomień Czuchów
3:1
TKKF Jedność Grabownia
Polaris Żory
3:0*
SKF Rowień
Ruch Stanowice
6:0
Jedność Rogoźna
Inter Krostoszowice
3:3
Dąb Dębieńsko
Forteca II Świerklany
1:0
LKS ŻAR Szeroka
Start Mszana
3:1
Orzeł Jankowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
5:0
Zryw Bzie
LKS ŻAR Szeroka
4:1
Polonia Niewiadom
Olza Godów
1:0
Start Mszana
Orzeł Jankowice
2:2
Ruch Stanowice
Forteca II Świerklany
3:4
Płomień Czuchów
Orzeł Palowice
4:0
Inter Krostoszowice
Jedność Rogoźna
0:6
Polaris Żory
Dąb Dębieńsko
1:3
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
3:0*
Jedność Rogoźna
Polonia Niewiadom
3:0*
Forteca II Świerklany
Orzeł Jankowice
0:3
Polaris Żory
TKKF Jedność Grabownia
7:3
Orzeł Palowice
Start Mszana
2:2
LKS ŻAR Szeroka
Płomień Czuchów
3:3
Dąb Dębieńsko
Ruch Stanowice
1:0
Olza Godów
Inter Krostoszowice
4:4
SKF Rowień
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
2:2
TKKF Jedność Grabownia
Polonia Niewiadom
9:4
Płomień Czuchów
LKS ŻAR Szeroka
7:1
Ruch Stanowice
Orzeł Palowice
3:5
Dąb Dębieńsko
Olza Godów
4:1
Polaris Żory
Orzeł Jankowice
6:0
Zryw Bzie
Forteca II Świerklany
5:0
Start Mszana
Jedność Rogoźna
0:3*
Inter Krostoszowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:3
Olza Godów
Inter Krostoszowice
2:6
Orzeł Jankowice
TKKF Jedność Grabownia
3:0*
Jedność Rogoźna
Start Mszana
2:1
Polonia Niewiadom
Płomień Czuchów
4:4
Orzeł Palowice
Polaris Żory
1:5
LKS ŻAR Szeroka
Ruch Stanowice
1:0
Forteca II Świerklany
Dąb Dębieńsko
0:1
SKF Rowień
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
6:3
Ruch Stanowice
LKS ŻAR Szeroka
10:0
Zryw Bzie
Olza Godów
0:1
Inter Krostoszowice
Orzeł Jankowice
1:3
TKKF Jedność Grabownia
Start Mszana
1:2
Płomień Czuchów
SKF Rowień
3:0*
Orzeł Palowice
Jedność Rogoźna
0:3*
Dąb Dębieńsko
Forteca II Świerklany
7:2
Polaris Żory
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:4
Forteca II Świerklany
Płomień Czuchów
2:1
SKF Rowień
Polaris Żory
4:7
Polonia Niewiadom
Inter Krostoszowice
1:7
LKS ŻAR Szeroka
TKKF Jedność Grabownia
6:0
Olza Godów
Orzeł Palowice
3:0*
Jedność Rogoźna
Ruch Stanowice
6:1
Start Mszana
Dąb Dębieńsko
5:1
Orzeł Jankowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?