Udany wyjazd do Żor! 0-3 (0-1)

Inter swój wyjazdowy mecz rozpoczął doskonale bo już w 3 minucie spotkania rzut karny na bramkę zamienił faulowany wcześniej w polu karnym przez bramkarza Paweł Mołdrzyk. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Interu, który kontrolował grę i stwarzał sobie sytuacje, szczególne podkreślenia były strzały z dystansu, które bronił bramkarz Polarisu Żory, goście próbowali atakować i stworzyli sobie kilka sytuacji lecz nie były one na tyle groźne by zdobyć bramkę. Druga połowa to dalsza dominacja Interu i po podaniu w 50 minucie Przemka Kurtyki do Pawła Mołdrzyka było już 0-2. świetnie dysponowany Paweł Mołdrzyk w tym dniu wykończył z zimną krwią dobrze dograną piłkę z boku boiska. Gospodarze z Żor próbowali i odkrywali się coraz bardziej w obronie efektem 70 minuta w, której Blanik Sebastian mijając bramkarza został ostatecznie przez niego sfaulowany i ponownie zabrzmiał gwizdek a sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podchodzi nie kto inny jak Paweł Mołdrzyk i pewnym strzałem zapewnia sobie hat-tricka. Gospodarze w końcówce meczu stwarzali sobie dużo sytuacji lecz nie potrafili pokonać naszego bramkarza Artura Wójcińskiego. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-3 i tym samym awansowaliśmy w tabeli na 11 miejsce