Udana Inauguracja wiosny! Zwycięski INTER!

Dziś Inter rozegrał swoje pierwsze rewanżowe spotkanie na Boisku Wicher Wilchwy, z powodu renowacji boiska w Krostoszowicach. Dziś Inter podejmował GKS II Jastrzębie, z którym w pierwszym meczu wyjazdowym poległ, aż 0-7. Pierwsza połowa meczu wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramek, jednak zabrakło wykończenia. Druga połowa do 60 minuty przebiegała również w wyrównany i waleczny sposób,około 65 minuty to Inter jakby dostał drugie życie i otworzył się, efektem 70 minuta, w której przepięknym podaniem Marek Wypiór uraczył Przemka Kurtykę, który w pewny sposób zmierzał sam na sam z bramkarzem i zachowując do końca zimną krew pokonał bramkarza strzałem w długi róg. Inter do końca dowiózł zwycięstwo choć wcale nie był to lekki mecz. BRAWO INTER

SKŁAD: Artur Wójciński - Rek Krystian, Dróżdż T, Dróżdż P, Szymek Hadam,Przemek Glenc , Mazurek D, Wypiór M, Łukasz Jordan, Mołdrzyk P, Polnik A.

BRAMKA: Przemek Kurtyka