Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębieńsko
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
2:1
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
5:0
Rymer Rybnik
Jedność Rogoźna
1:8
Pierwszy Chwałowice
Zryw Bzie
9:2
LKS Baranowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Jedność Grabownia
Pauza
SKF Rowień
7:1
Jedność Rogoźna
LKS Baranowice
0:9
MKS Czerwionka
Zryw Bzie
8:0
Inter Krostoszowice
Rymer Rybnik
5:1
Dąb Dębieńsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rogoźna
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
6:3
Rymer Rybnik
Inter Krostoszowice
3:0*
LKS Baranowice
Dąb Dębieńsko
1:5
Zryw Bzie
MKS Czerwionka
2:3
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
0:4
Pierwszy Chwałowice
Inter Krostoszowice
9:1
Dąb Dębieńsko
Rymer Rybnik
7:1
Jedność Rogoźna
SKF Rowień
4:6
MKS Czerwionka
Zryw Bzie
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
Pauza
Dąb Dębieńsko
3:0*
LKS Baranowice
Jedność Rogoźna
0:7
Zryw Bzie
TKKF Jedność Grabownia
3:0*
Inter Krostoszowice
Pierwszy Chwałowice
8:1
SKF Rowień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pierwszy Chwałowice
Pauza
LKS Baranowice
2:4
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
1:2
Jedność Rogoźna
Rymer Rybnik
6:1
MKS Czerwionka
Dąb Dębieńsko
3:5
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
3:1
LKS Baranowice
Pierwszy Chwałowice
1:3
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
4:2
Zryw Bzie
Jedność Rogoźna
2:5
Dąb Dębieńsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
10:1
Jedność Rogoźna
Inter Krostoszowice
1:7
MKS Czerwionka
Rymer Rybnik
5:1
SKF Rowień
Zryw Bzie
2:8
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
Pauza
Pierwszy Chwałowice
3:0*
Inter Krostoszowice
SKF Rowień
3:3
Zryw Bzie
MKS Czerwionka
7:1
Dąb Dębieńsko
Jedność Rogoźna
1:2
LKS Baranowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
Pauza
Dąb Dębieńsko
0:7
Pierwszy Chwałowice
LKS Baranowice
0:6
Rymer Rybnik
TKKF Jedność Grabownia
3:3
MKS Czerwionka
Inter Krostoszowice
3:4
SKF Rowień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Krostoszowice
Pauza
Pierwszy Chwałowice
3:0
TKKF Jedność Grabownia
Rymer Rybnik
5:2
Zryw Bzie
SKF Rowień
1:3
Dąb Dębieńsko
MKS Czerwionka
14:1
Jedność Rogoźna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębieńsko
Pauza
MKS Czerwionka
Pauza
SKF Rowień
6:4
TKKF Jedność Grabownia
LKS Baranowice
1:2
Zryw Bzie
Pierwszy Chwałowice
3:0*
Jedność Rogoźna
Rymer Rybnik
9:2
Inter Krostoszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Jedność Grabownia
Pauza
Pierwszy Chwałowice
Pauza
Inter Krostoszowice
2:3
Zryw Bzie
Dąb Dębieńsko
2:5
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
6:1
LKS Baranowice
Jedność Rogoźna
0:17
SKF Rowień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
Pauza
Jedność Rogoźna
Pauza
Rymer Rybnik
1:1
TKKF Jedność Grabownia
LKS Baranowice
3:0
Inter Krostoszowice
Zryw Bzie
6:0
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
3:2
MKS Czerwionka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
0:1
Zryw Bzie
Pierwszy Chwałowice
11:1
LKS Baranowice
Dąb Dębieńsko
3:1
Inter Krostoszowice
MKS Czerwionka
9:0
SKF Rowień
Jedność Rogoźna
0:16
Rymer Rybnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
Pauza
MKS Czerwionka
Pauza
LKS Baranowice
1:7
Dąb Dębieńsko
Zryw Bzie
9:0
Jedność Rogoźna
Inter Krostoszowice
3:7
TKKF Jedność Grabownia
SKF Rowień
1:14
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
Pauza
Pierwszy Chwałowice
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
5:1
Dąb Dębieńsko
SKF Rowień
11:0
LKS Baranowice
MKS Czerwionka
3:1
Rymer Rybnik
Jedność Rogoźna
0:16
Inter Krostoszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Krostoszowice
Pauza
SKF Rowień
Pauza
LKS Baranowice
0:1
TKKF Jedność Grabownia
Zryw Bzie
3:2
MKS Czerwionka
Rymer Rybnik
0:4
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
3:0*
Jedność Rogoźna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
Pauza
Dąb Dębieńsko
Pauza
Pierwszy Chwałowice
4:0
Zryw Bzie
SKF Rowień
4:2
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
3:0*
Inter Krostoszowice
Jedność Rogoźna
2:10
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Jedność Grabownia
Pauza
Rymer Rybnik
Pauza
LKS Baranowice
9:0
Jedność Rogoźna
Zryw Bzie
4:2
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
0:17
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
0:7
MKS Czerwionka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
Pauza
Jedność Rogoźna
Pauza
Pierwszy Chwałowice
2:3
Dąb Dębieńsko
Rymer Rybnik
1:1
LKS Baranowice
SKF Rowień
3:0*
Inter Krostoszowice
MKS Czerwionka
7:1
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
Pauza
Inter Krostoszowice
Pauza
TKKF Jedność Grabownia
- : -
Pierwszy Chwałowice
Zryw Bzie
- : -
Rymer Rybnik
Dąb Dębieńsko
- : -
SKF Rowień
Jedność Rogoźna
- : -
MKS Czerwionka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?